Online kurz Adobe Lightroom

Pripravil som si pre Vás kurz práce s Adobe Lightroom. Kurz mal byť pôvodne osobný ako vždy, ale kvôli karanténe som sa rozhodol robiť individuálne kurzy online. Výhodou individuálneho online kurzu je fakt, že sa môžem venovať len konkrétnemu účastníkovi, jeho úrovni znalostí programu a požiadavkám.

Kurz lightroom

Adobe Lightroom je program, ktorý vás posunie v kategorizácii a úpravách fotiek. Naučíte sa hlavne fotografie triediť, nahrávať, spracúvať, exportovať, pripravovať do tlače. V druhej časti kurzu sa naučíte fotky upravovať, vylepšovať a zoznámite sa so zásadami fotografického postprocesu. Na záver kurzu si dáme prípadové štúdie, takže máte možnosť pripraviť si nejaké svoje fotky a spoločnými silami sa ich pokúsime upraviť.

Ja osobne v tomto programe pracujem asi už od jeho vzniku. Pri prvých kurzoch, ktoré som lektoroval, ma prekvapilo, že málo ľudí vie LR používať ako katalogizačný nástroj. Väčšina užívateľov sa zameriava len na úpravu fotiek a ďalšie šikovné funkcie tohto programu mu zbytočne unikajú.

Ako to bude prebiehať?

Ideálny nástroj na moje online kurzy je TeamViewer, pretože mi umožnuje pracovať na Vašom počítači s Vašimi fotkami a názorne ukazovať jednotlivé funkcie priamo u Vás či riešiť technické problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť. Zároveň si môžete aj pod mojím dohľadom vyskúšať prebratú lekciu a ja Vám môžem priamo ukázať najlepšiu cestu k výsledku. Nástroj TeamViewer je zdarma, stačí si ho stiahnuť a prihlásiť sa. Potom mi pošlete prístupový kód, heslo a môžeme začať so školením.

Ako sa prihlásiť?

Stačí vyplniť formulár na tejto stránke. Budem vás kontaktovať aby sme si dohodli termín, čas a ďalšie užitočné veci:)

Cena kurzu je 49 eur. Dĺžka trvania 2 hodiny. Všetky ostatné veci ktoré vás zaujímajú uveďte vo formulári.

8 + 0 = ?